Loading...
09/03/2020

Targi WARSAW PACK 2020!


Za nami Międzynarodowe targi Technik Pakowania i Opakowań WARSAW PACK 2020. Serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska oraz ogromne zainteresowanie naszą ofertą, jakie od pewnego czasu obserwujemy na rynku. Nasz udział w targach okazał się bardzo owocny i przyczynił się do rozwoju i nawiązywania korzystnych kontaktów handlowych które, mamy nadzieję, przełożą się na obustronną, długofalową współpracę.

Przyjazny i bezpieczny dla środowiska

Produkty GRACZ powstały z dbałości o nasze zdrowie oraz środowisko naturalne, w którym żyjemy. Dostarczane na rynek ekologiczne naczynia jednorazowe wykonane z wysokiej jakości pulpy trzciny cukrowej są produktami bezpiecznymi, wygodnymi i funkcjonalnymi oraz 100% biodegradowalnymi. Oferta firmy skierowana jest do grupy odpowiedzialnych Konsumentów (Lifestyle of Health and Sustainability LOHAS), którym nieobojętne jest zdrowie, dbałość o naturę i zrównoważony styl życia i dobro przyszłych pokoleń.

BIO OPAKOWANIA

KF Technologie od 20 lat reprezentuje w Polsce wiodące firmy rynku opakowaniowego i maszynowego z Niemiec, Austrii, Niderlandów i Włoch, od 2020 roku także firmę GRACZ z Tajlandii, producenta opakowań biodegradowalnych.

mobile: + 48 606 593 400

e-mail: handel@bioopakowania.pl

adres: ul. Łuki Wielkie 1, 02-434 Warszawa


RODO